Kardos Ilona
Kardos Ilona vagyok 1964 március 12.-én születtem a hódmezővásárhelyi tanyavilágban. Innen ered a természet szeretete és tisztelete, amelyet igyekszem vissza adni a festészetemben az
Kardos Ilona vagyok 1964 március 12.-én születtem a hódmezővásárhelyi tanyavilágban. Innen ered a természet szeretete és tisztelete, amelyet igyekszem vissza adni a festészetemben az
Pincehelyen születtem, gyermekkoromban sokat kézimunkáztam. Polgárdiban élek férjemmel. Három gyermekem, három csodálatos unokám van. A festészetel 2011-ben kezdtem el foglalkozni. A főnökasszonyom járt az
Nevem Stéber Ferenc. 1958-ban születtem Lentiben. Gyermekkoromat itt, nyaraimat főként Petrikeresztúron töltöttem. Iskoláimat Lentiben és Zalaegerszegen végeztem. 2009-ben kezdtem el komolyabban rajzolni. Nagy segítségemre
Somlyai Péter a nevem 1955. január 01. születtem Nagykőrösön ahol mai napig élek. Asztalos szakmát tanultam, közben Rácz József festőművész általvezette Képzőművészeti körben
Mach Márti textilszobrász vagyok. Tatán élek, 2011 évtől foglalkozom a textilszobrászattal. A textilszobrászatnak az általam képviselt stílusa az újrahasznosításra épül a szépség, a tisztaság
Ringhofferné Ildikónak hívnak … Művész világban lánykori nevemet használom : Mazalin Ildikó ,egy bakonyi kis faluban , Csetényben születtem ( 1957 .szeptember 5 ) ,ahol
Zamárdiban a Balaton mellett éltem 18 éves koromig. (1956-ban születtem Siófokon) Itt végeztem az általános iskolát, majd Siófokon a középiskolát, egészségügyi szakon. Két felnőtt
Lovas Magda vagyok 1962. április 19.-én születtem Hajdúszoboszlón. Tanulmányaimat is itt végeztem szülővárosomban. Mindig is szerettem rajzolni, kicsi korom óta, minden szabad időmben ezzel
1974. 11.24.- én születtem szegeden. 13 éves koromban költöztünk egy azóta màr vàrosà lett faluba. 1993 màjus 15.én férjhez mentem majd 3 leányom született. 8.éve
Idei PintérMária vagyok Pincehelyen születtem, ahol 14 éves koromig éltem. Tanulmányaimat Székesfehérváron végeztem ahol azóta is férjemmel élek. Művészet kedvelő családban nőttem fel Édesapám
Kalocsán születtem és élek.Nyugdíjazásom után kezdtem el rajzolni,majd festeni.Autodidakta festő vagyok,könyvekből tanulok.Akrillal és olajjal festek.Kedvencem a festőkéses technika.Szeretem az absztrakt stílust,de festek szürreális,realista képeket is.