Kézművesek

Kardos Ilona

  Kardos Ilona vagyok 1964 március 12.-én születtem a hódmezővásárhelyi tanyavilágban. Innen ered a természet szeretete és tisztelete, amelyet igyekszem vissza adni a festészetemben az

Részletek »

Mayer Erzsébet

  Pincehelyen születtem, gyermekkoromban sokat kézimunkáztam. Polgárdiban élek férjemmel. Három gyermekem, három csodálatos unokám van. A festészetel 2011-ben kezdtem el foglalkozni. A főnökasszonyom járt az

Részletek »

Stéber Ferenc

  Nevem Stéber Ferenc. 1958-ban születtem Lentiben. Gyermekkoromat itt, nyaraimat főként Petrikeresztúron töltöttem. Iskoláimat Lentiben és Zalaegerszegen végeztem. 2009-ben kezdtem el komolyabban rajzolni. Nagy segítségemre

Részletek »

Somlyai Péter

    Somlyai Péter a nevem 1955. január 01. születtem Nagykőrösön ahol mai napig élek. Asztalos szakmát tanultam, közben Rácz József festőművész általvezette Képzőművészeti körben  

Részletek »

Mach Márti

  Mach Márti textilszobrász vagyok. Tatán élek, 2011 évtől foglalkozom a textilszobrászattal. A textilszobrászatnak az általam képviselt stílusa az újrahasznosításra épül a szépség, a tisztaság

Részletek »

Mazalin Ildikó

Ringhofferné Ildikónak hívnak … Művész világban lánykori nevemet használom : Mazalin Ildikó ,egy bakonyi kis faluban , Csetényben születtem ( 1957 .szeptember 5 ) ,ahol

Részletek »

Savanyó Györgyné

   Zamárdiban a Balaton mellett éltem 18 éves koromig. (1956-ban születtem Siófokon) Itt végeztem az általános iskolát, majd Siófokon a középiskolát, egészségügyi szakon. Két felnőtt

Részletek »

Lovas Magdolna

  Lovas Magda vagyok 1962. április 19.-én születtem Hajdúszoboszlón. Tanulmányaimat is itt végeztem szülővárosomban. Mindig is szerettem rajzolni, kicsi korom óta, minden szabad időmben ezzel

Részletek »

Némethné Kuklis Izabella

1974. 11.24.- én születtem szegeden. 13 éves koromban költöztünk egy azóta màr vàrosà lett faluba. 1993 màjus 15.én férjhez mentem majd 3 leányom született. 8.éve

Részletek »

Idei Pintér Mária

  Idei PintérMária vagyok Pincehelyen születtem, ahol 14 éves koromig éltem. Tanulmányaimat Székesfehérváron végeztem ahol azóta is férjemmel élek. Művészet kedvelő családban nőttem fel Édesapám

Részletek »

Nagy-Kóré Mária

Kalocsán születtem és élek.Nyugdíjazásom után kezdtem el rajzolni,majd festeni.Autodidakta festő vagyok,könyvekből tanulok.Akrillal és olajjal festek.Kedvencem a festőkéses technika.Szeretem az absztrakt stílust,de festek szürreális,realista képeket is.

Részletek »