Debreczeni-Kis Helga
“Engem a zene érdekel, nem a citera. A citera egy eszköze a zenélésnek, egy olyan eszköze, ami magával ragadott engem. A citerában megannyi lehetőség rejlik,
“Engem a zene érdekel, nem a citera. A citera egy eszköze a zenélésnek, egy olyan eszköze, ami magával ragadott engem. A citerában megannyi lehetőség rejlik,
Zamárdiban a Balaton mellett éltem 18 éves koromig. (1956-ban születtem Siófokon) Itt végeztem az általános iskolát, majd Siófokon a középiskolát, egészségügyi szakon. Két felnőtt
Nagygalambfalván, a szülőfalumban élek, Erdélyben.Életem három legfontosabb pillére : a tanítás, az értékmentés és az írás. Hálás vagyok, hogy a legszebb hivatást gyakorolhattam :évtizedekig
Lovas Magda vagyok 1962. április 19.-én születtem Hajdúszoboszlón. Tanulmányaimat is itt végeztem szülővárosomban. Mindig is szerettem rajzolni, kicsi korom óta, minden szabad időmben ezzel
1974. 11.24.- én születtem szegeden. 13 éves koromban költöztünk egy azóta màr vàrosà lett faluba. 1993 màjus 15.én férjhez mentem majd 3 leányom született. 8.éve
Idei PintérMária vagyok Pincehelyen születtem, ahol 14 éves koromig éltem. Tanulmányaimat Székesfehérváron végeztem ahol azóta is férjemmel élek. Művészet kedvelő családban nőttem fel Édesapám
Gyulán születtem 1966. 02. 23. napján. Gyermek és kamasz koromban Lőkösházán éltem, majd az élet úgy hozta, hogy Battonyára költöztem és azóta is itt élek.
Kalocsán születtem és élek.Nyugdíjazásom után kezdtem el rajzolni,majd festeni.Autodidakta festő vagyok,könyvekből tanulok.Akrillal és olajjal festek.Kedvencem a festőkéses technika.Szeretem az absztrakt stílust,de festek szürreális,realista képeket is.
1982-ben születtem. Ifjúságom éveit Balmazújvároson és Debrecenben töltöttem. Tanulmányaimat mezőgazdasági vonalon végeztem, képesítést szereztem a növénytermesztésben és az állattenyésztésben egyaránt. Ezek után, immáron tizenhatodik éve
A nevem Páko Mária, Gömörben – Rimaszombatban élek. Életem a zene és a gyermekek zenei nevelése. Az elsö verseket Tornalján zenésitettem a gimnázium falai
Kecse András vagyok.1979.07.20-án születtem Cegléden.Kisebb-nagyobb megszakításokkal,de jelenleg is szülővárosomban élek. Jelenleg 5 éve dolgozom portásként egy ceglédi középiskolában. Óvodáskoromban kezdődött a rajzolás iránti érdeklődésem,ami