Cseke Ibolya
Cseke Ibolya vagyok 1966-ban születtem Budapesten. Egy kulturális magazin szerkesztője vagyok, itt jelennek meg az írásaim, hazánk kulturális, építészeti, történelmi, természeti értékeiről. A költészet mindig
Cseke Ibolya vagyok 1966-ban születtem Budapesten. Egy kulturális magazin szerkesztője vagyok, itt jelennek meg az írásaim, hazánk kulturális, építészeti, történelmi, természeti értékeiről. A költészet mindig
Gyerekkorom óta szeretek rajzolni,ha ceruza,papír kerűlt a kezembe én már nem unatkoztam. Kedvenc időtöltésem volt a rajzolás. Festeni csak jóval később,felnőtt koromban kezdtem el 2003-ban.
Az immár huszonnegyedik alkalommal megrendezett kulturális gálára, nyolc országból harminchat lovag érkezett, az esemény két fővédnöke Benkő Tibor honvédelmi miniszter és Fekete Péter, az Emmi
Szegeden 1963-ban születtem. Jelenleg Kiskunhalason (33 éve ) lakom és villamos üzemirányítóként dolgozom Szegeden a MÁV Zrt.-nél. 2014 júniusában testvéreimmel elvégeztünk egy rajz tanfolyamot. Korábban
Bőr István pbor, nyugdíjas magasépítő mérnök vagyok. Debrecenben születtem, és itt élek. Tanulmányaimat is szülővárosomban végeztem. Házas vagyok, feleségemmel élek együtt. Első, a jelenre
Igaz Gyöngyi örömfestő Ének-zenei Művészeti Általános iskolába jártam. Furulyán és zongorán tanultam játszani. Középiskolai tanulmányaimat a Vasvári Pál Gimnázium Óvónőképző szakán végeztem, ahova rajzból felvételizni
„Én a művészetem adom a világnak, mintegy fizetségül, azért a csodáért, amit úgy hívnak, hogy ÉLET.” Rácz Endre vagyok. 1972. november 15-én születtem Püspökladányban.
Bubrik Zseraldina Renátának hívnak, 1972. május 19-én születtem Miskolcon, ahol életem legnagyobb részét töltöttem. Óvodás koromtól tanultam a verseket, írással általános iskolásként kezdtem, de komolyan
Szitár Éva vagyok. Kecskeméten születtem 1962- ben, Tiszakécskén élek gyermekkorom óta. Egy családtagom tragikus elvesztése után fogtam ecsetet 2015 augusztusában. Azóta folyamatosan festek, ma már
1986. október 18. napján születtem Zalaegerszegen. A szüleim pedagógusok, anyukám rajz-földrajz szakos tanár. Vélhetően e miatt is,már egészen kislány koromban természetes közeg volt számomra a
Siklóson születtem és élek,munkálkodom amatőr festőként. Gyermekkori vágyaimat hogy festhessek egyébb körülmények akadályozták ezért igen későn valósítottam meg ,7 éve kezdtem.Ezért a mottóm „Álmaimat
Rózsás Melinda vagyok, 1978-ban születtem Zalaegerszegen. Itt is élek egy harmonikus párkapcsolatban 4 éves kislányunkkal. 3 éve kezdtem el autodidakta módon tanulni a festészetet.